Zwycięstwo w Wieliszewie.
Z kronikarskiego obowiązku pragniemy Wam przekazać, że 28.04.2021r. rozegraliśmy mecz zaległej kolejki, która była przełożona przez zagrożenie epidemiologiczne. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30 w Wieliszewie. Rywalizowaliśmy z outsiderem rozgrywek, czyli drużyną AKS Impet 2020 Łajski. Mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze i skończył się wynikiem 10:0 dla naszego zespołu, z czego jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani.
W najbliższy weekend nasza drużyna ma wolne, a następne dwa spotkania rozegra na własnym stadionie.
W środę 05.05.2021r. z Legionem Warszawa, a w sobotę z drugą drużyną Wichru Kobyłka. Mamy nadzieje, że uda nam się podtrzymać obecną formę i zdobędziemy 6 punktów w obydwu spotkaniach.
AKS Impet 2020 Łajski 0:10 (0:4) Orły Zielonka
0:1-Patryk Szrajder (rz.karny)
0:2-Patryk Szrajder (as. Cezaryk Kaczorek)
0:3-Patryk Szrajder (rz.karny)