3 punkty dla Orłów.
+3 punkty !
Wczoraj (tj. 5.05) o godzinie 20:15 rozegraliśmy zaległy mecz 19 kolejki z ekipą Legion Warszawa. Mecz został rozegrany na naszym stadionie, ale formalnie to nasza drużyna była „gośćmi”.
Spotkanie od początku przebiegało pod nasze dyktando. Drużyna z Warszawy głęboko się cofnęła i liczyła na pojedyncze kontry, które miały nam zagrozić, ale na szczęście ta taktyka nie przyniosła zamierzonego efektu, bo do szatni schodziliśmy z nieznacznym prowadzeniem, ale jednocześnie mieliśmy pewność, że wcześniej, czy później uda nam się rozwiązać worek z bramkami. Na samym początku drugiej połowy, ku zdziwieniu wszystkich, to jednak „Legionistom” udało się wyrównać do remisu. Na szczęście, to nasza drużyna lepiej zareagowała po straconej bramce i do końca meczu nie dała rozwinąć skrzydeł przeciwnikom i udokumentowała swą przewagę 4-oma bramkami.
Cieszymy się, że tak dobrze rozpoczęliśmy rundę rewanżową i jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się podtrzymać naszą formę w sobotę, ponieważ wtedy zmierzymy się w mini-derbach, z drużyną MKS Wicher II Kobyłka
Spotkanie zostanie rozegrane na naszym obiekcie o godzinie 13:00.
Legion Warszawa 1:5 (0:1) Orły Zielonka
1:0 Cezary Zaboklicki
2:1 Rafał Radomski
3:1 Patryk Szrajder (as. Marcin Zaremba)