Derby na remis.
W sobotę (08.05), o godzinie 13:00 rozegraliśmy spotkanie z młodą i ambitną drużyną MKS Wicher II Kobyłka. Niestety mecz w naszym wykonaniu nie był najlepszy i chłopakom z Kobyłki udało się „wyszarpać” cenny punkcik.
Cóż, zaliczyliśmy małą wpadkę, ale wielkie brawa dla naszych rywali za walkę do samego końca. Nas to jeszcze bardziej motywuje do cięższych treningów, żeby na koniec sezonu, móc cieszyć się z naszego celu, czyli awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.
Następny mecz rozegramy 15.05 w Krubinie z miejscową Mewą. Liczymy, że z powrotem uda nam się wrócić na zwycięską drogę.
PS. Warto dodać, że we wczorajszym meczu zdobyliśmy setną bramkę w obecnych rozgrywkach, a jej autorem był- Kamil Melcher
Orły Zielonka 1:1 (0:1) Wicher II Kobyłka
1:1- Kamil Melcher (as. Rafał Radomski)
41’ Daniel Kowalski —> Marcin Zaremba