Wygrana na wyjeździe w Krubinie.
Wczorajszy mecz (15.05.2021r.), który był rozgrywany w pięknych warunkach atmosferycznych z drużyną AKS Mewa Krubin nie przyniósł dużo emocji. Po golu strzelonym na samym początku meczu, nasza drużyna przez praktycznie całe spotkanie dominowała nad gospodarzem i mimo wielu wykreowanych szans na strzelenie kolejnych goli, udało nam się strzelić tylko 5 bramek.
Przeciwnikom dziękujemy za sportową rywalizację, a My już się regenerujemy, ponieważ czeka nas bardzo intensywny tydzień. W środę (19.05) zmierzymy się w Modlinie z miejscowym Lotniskiem, a w sobotę (22.05) rozegramy arcyważne spotkanie w kontekście awansu do wyższej klasy rozgrywkowej z drużyną- Wisła Zakroczym. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00, na stadionie przy ulicy Dziennikarskiej w Zielonce. Przypominamy, że aktualne rozporządzenie KPRM pozwala na zapełnienie 25% wszystkich dostępnych miejsc na stadionie, więc serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny!
AKS Mewa Krubin 0:5 (0:3) Orły Zielonka
0:1- Patryk Szrajder (as.Paweł Bąbel)
0:2- Patryk Szrajder (rz.karny)
0:3- Rafał Radomski (as. Paweł Bąbel)