Modlin zdobyty.
Wczoraj (19.05.2021r.) o godzinie 18:00 rozegraliśmy zaległe spotkanie z 15 kolejki, które zostało przełożone ze względu na ówcześnie panujące zagrożenie epidemiczne.
Mecz rozegraliśmy w Modlinie z miejscowym Lotniskiem. Od początku meczu narzuciliśmy drużynie przeciwnej swój styl gry, co w rezultacie przyniosło zamierzony efekt i do szatni w przerwie meczu, schodziliśmy z czterobramkową przewagą. W drugiej części spotkania Trener naszej drużyny dokonał kilku roszad w składzie mając na uwadze kolejne mecze i sędzia musiał jeszcze aż sześciokrotnie zmieniać w protokole meczowym ogólny rezultat.
Bardzo cieszy wynik wczorajszego spotkania, ponieważ dokładamy kolejną cegiełkę do naszego celu, a już w najbliższą sobotę (tj.22.05) o godzinie 13:00 rozegramy bardzo ważny mecz z bezpośrednim rywalem o miejsce premiowane awansem, czyli LKS Wisła Zakroczym. Na całe szczęście bramy naszego stadionu będą również otwarte dla Was.
Serdecznie zapraszamy do Zielonki i liczymy na Wasze wsparcie z trybun!
Lotnisko Modlin 0:10 (0:4) Orły Zielonka
0:1 Patryk Szrajder (as.Kamil Bereda)
0:2 Nazar Troshun (as.Kuba Skotnicki)
0:3 Kuba Skotnicki (as.Marcin Zaremba)