Pierwszy mecz po przerwie zakończony wysoką wygraną.

Start rundy rewanżowej zaczynamy z wysokiego C!

W sobotę 24.04.2021r. o godzinie 12:30 nasza drużyna mogła w końcu zacząć swój marsz w kierunku upragnionego celu, czyli awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Na sam początek musieliśmy wygrać na własnym stadionie z drugą drużyną Radzymiński Klub Sportowy Mazur.

Od samego początku byliśmy bardzo skoncentrowani, oraz przygotowani do tego, że będzie to bardzo ciężkie, oraz pełne walki spotkanie i tak się tez stało. Nasz rywal na początku meczu miał kilka okazji do strzelenia gola, ale fenomenalnie dysponowany był nasz bramkarz- Bartek Muszyński. Z każdą kolejną minutą nasza drużyna się rozkręcała w wyniku czego do szatni w trakcie przerwy schodziliśmy z pięciobramkową przewagą. Mecz skończył się wynikiem 7:0, a już w środę o godzinie 17:30 zmierzymy się na wyjeździe z drużyną Impet Łajski.

Przeciwnikom dziękujemy za rywalizację i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek.

Orły Zielonka 7:0 (5:0) Mazur II Radzymin
Bramki
1:0 Patryk Szrajder (as.Paweł Bąbel)
2:0 Patryk Szrajder (as. Cezary Zaboklicki)
3:0 Patryk Szrajder (as. Nazar Troshun)
4:0 Gol samobójczy
5:0 Cezary Zaboklicki (as. Patryk Szrajder)
6:0 Paweł Bąbel (as. Kamil Kłopotowski)
7:0 Marcin Zaremba (as. Paweł Bąbel)
Zmiany
46’ Kamil Melcher —> Nazar Troshun
55’ Mateusz Dąbrowski —> Rafał Radomski
75’ Tomasz Rydzewski—> Jan Martynowski
80’ Marcin Niemyjski —> Cezary Zaboklicki