Kolejne 3 punkty zdobyte.
Równo o 13:00 dnia 05.06.2021r. rozegraliśmy kolejny mecz w ramach 24 kolejki obecnych rozgrywek z bardzo młodą i jeszcze bardziej ambitną drużyną KS Płudy Warszawa.
Minęły 24 godziny od zakończenia spotkania, a my nadal mamy bardzo mieszane uczucia, ponieważ z jednej strony zagraliśmy jeden z gorszych meczów w tym roku, a z drugiej, w odpowiednim momencie pokazaliśmy ogromny charakter, jaki drzemie w naszej ekipie, ponieważ do 82 minuty utrzymywał się remis, ale w ostatnich minutach wrzuciliśmy „trzeci i czwarty bieg” i strzeliliśmy aż 4 bramki. Wielkie gratulacje dla naszych przeciwników, że mimo panujących warunków atmosferycznych. Przyjechali do nas i chcieli grać w piłkę, a nie tylko ją wybijać jak najdalej od swojej bramki. Życzymy Wam powodzenia, do zobaczenia!
My już koncentrujemy się na kolejnych spotkaniach, które zagramy kolejno w Rembertowie (tj. środa, 09 czerwca), oraz w Jadowie (tj. sobota, 12 czerwca).
Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wczoraj zdecydowali się spędzić popołudnie na naszym stadionie!
Orły Zielonka 7:3 (2:2) Płudy Warszawa
1:1 Rafał Radomski (as.Paweł Bąbel)
2:2 Marcin Zaremba
3:3 Rafał Radomski (as. Kamil Bereda)