Awans jest nasz!!
Wczoraj (09.06.2021r.) w końcu oficjalnie mogliśmy zaśpiewać powyższą melodie, ponieważ wygraliśmy kolejne spotkanie i już na 100% zajmiemy jedno-z dwóch miejsc, które gwarantują nam bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej!
Samo spotkanie mówiąc krótko-nie było najpiękniejsze w naszym wykonaniu. Napewno warunki atmosferyczne, które panowały temu nie dopomogły, ale najważniejszy był cel, czyli zwycięstwo i kolejne 3 punkty dopisane do naszego dorobku.
Dziękujemy naszemu przeciwnikowi za rywalizację i Wam drodzy kibice. Następny mecz zagramy w sobotę w Jadowie, ale już dzisiaj zapraszamy Was serdecznie na nasz ostatni mecz, który zagramy w obecnym sezonie na własnym stadionie. Naszym przeciwnikiem będzie Farmacja Tarchomin, a spotkanie zaczniemy o godzinie 13:00, w sobotę- 19 czerwca!
ASZWoj Rembertów 0:4 (0:3) Orły Zielonka
0:1 Rafał Radomski (as.Kamil Kłopotowski)
0:2 Patryk Szrajder (as. Kamil Bereda)
0:3 Cezary Zaboklicki (as. Patryk Szrajder)