Rotavia pokonana.
Wczoraj (30.05.2021r.) o godzinie 14:00 w Kątach Węgierskich rozegraliśmy spotkanie przeciwko drużynie LKS Rotavia Nieporęt.
Mecz od początku do końca przebiegał pod nasze dyktando, bowiem już w 2 minucie spotkania wyszliśmy na prowadzenie i do końca spotkania-zgodnie z przewidywaniami- byliśmy stroną dominującą. Cieszy bardzo fakt, że każdy z zawodników mógł pograć w dłuższym wymiarze czasowym, dzięki czemu większość zawodników może lepiej odpocząć przed końcową fazą rozgrywek.
Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie naszej drużyny, które odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00, na stadionie przy ulicy Dziennikarskiej w Zielonce. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze i będziecie mogli państwo przybyć na nasz stadion po tak długiej przerwie.
Rotavia Nieporęt 0:10 (0:5) Orły Zielonka
0:1 Mateusz Dąbrowski (as. Paweł Bąbel)
0:2 Marcin Zaremba (as. Kamil Bereda)
0:3 Kamil Bereda (as. Paweł Bąbel)