Wazne zwycięstwo z Wisłą Zakroczym!
Tak! Tak! Tak!
Wczoraj (22.05.2021r.) o godzinie 13:00 rozegraliśmy bardzo ważny mecz w kontekście awansu, ponieważ rywalizowaliśmy z jednym z bezpośrednich rywali.
Od pierwszych minut mocno zaatakowaliśmy naszego przeciwnika i przyniosło to zamierzony skutek, bowiem już w 25 minucie spotkania prowadziliśmy 4:0.
Po przerwie nastąpiło chwilowe rozluźnienie w naszych szeregach, w konsekwencji czego, nasz rywal strzelił dwie bramki, lecz po tych wydarzeniach, nasza drużyna z powrotem narzuciła swoje tempo gry-strzelając kolejne 3 bramki i nie pozostawiając żadnych wątpliwości, kto był dzisiaj lepszy.
Bardzo cieszy dzisiejszy rezultat, ponieważ zrobiliśmy krok milowy w kierunku naszego celu, czyli awansu, ponieważ mamy aktualnie 12 punktów przewagi nad drużyną, która znajduje się na 3 miejscu.
Dziękujemy również wszystkim kibicom, którzy przybyli dzisiaj na nasz stadion, biorąc pod uwagę dzisiejsze warunki atmosferyczne. Było trochę mokro, ale mamy nadzieję, że Wam to wynagrodziliśmy naszą grą.
Orły Zielonka 7:2 (4:0) LKS Wisła Zakroczym
Bramki
1:0 Patryk Szrajder (as.Rafał Radomski)
2:0 Kamil Bereda
3:0 Rafał Radomski (as.Kamil Melcher)
4:0 Patryk Szrajder (as.Mateusz Dąbrowski)
5:2 Patryk Szrajder (rz.karny)
6:2 Patryk Szrajder (as.Kamil Kłopotowski)
7:2 Paweł Bąbel (as.Nazar Troshun)
Zmiany:
60’ Nazar Troshun —> Kamil Melcher
67’ Tomasz Rydzewski —> Jan Martynowski
77’ Paweł Bąbel —> Patryk Szrajder