Remis na inaugurację rozgrywek.
Remis
Wczoraj rozegraliśmy pierwsze spotkanie w ramach walki o mistrzostwo A-Klasy w sezonie 2021/2022r. Na szczęście bramy naszego stadionu mogły być w końcu otwarte dla kibiców, z czego się bardzo cieszymy.
Tuż przed meczem odbyła się krótka ceremonia wręczenia nam symbolicznego pucharu za awans do A-klasy przez wiceprezesa MZPN- Artur Kolator.
Sam mecz- szczerze mówiąc- nie przebiegał w kosmicznym tempie. Spowodowane to było, aktualnie panującymi warunkami atmosferycznymi. Tuż przed przed przerwą i zaraz po rozpoczęciu drugiej części spotkania, nasza drużyna strzeliła 2 gole, ale niestety nie udało się „dowieźć” do końca spotkania tego prowadzenia, albowiem dzielnie walcząca do końca drużyna gości zdążyła osiągnąć taki sam wynik strzelecki. Najpierw bramkę dającą im nadzieję strzeliła po rzucie karnym, a później również po stałym fragmencie gry- rzucie rożnym i po małym zamieszaniu w polu karnym zdobyła bramkę dającą w końcowym rezultacie 1 punkt.
Niestety ciężko znaleźć przyczynę takiego przebiegu. Może to było spowodowane, wcześniej wspomnianymi, warunkami pogodowymi? Może brakiem doświadczenia? A może to był po prostu pech? No cóż, na pewno czujemy mały niedosyt, ale tzw. „Frycowe” trzeba zapłacić. Jesteśmy przekonani, że jeszcze udowodnimy na co tak naprawdę nas stać.
PS. Dziękujemy również naszemu nowemu sponsorowi za pyszną pizzę, którą nam zaserwował po spotkaniu. Polecamy i zachęcamy do wejścia na ich FanPage- Pizzeria San Giovanni i zostawienia im „lajka”. Dzięki temu pomożecie nam się jeszcze bardziej rozwinąć.
Orły Zielonka 2:2 (1:0) Wkra Pomiechówek
1:0- Kamil Melcher (as. Rafał Radomski)
2:0- Patryk Szrajder (rz.karny)
60’ Kamil Bereda —> Mateusz Muszyński