Podziękowanie za sezon.
Przed podsumowaniem sezonu, chcielibyśmy podziękować na forum wszystkim osobom, bez których nasza działalność nie byłaby możliwa.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Kierownika naszej drużyny, osoby- „instytucji” w naszej skromnej ekipie, a mowa o Adamie Borowskim, który od początku funkcjonowania drużyny bardzo mocno angażuje się w codzienne funkcjonowanie, jak i również wspomaga nas finansowo, wraz z jego firmą: AMH 365 SPORT Licencjonowany Dystrybutor Hummel Oby więcej takich osób!
Następnie chcielibyśmy bardzo podziękować-zawsze skromnemu i pomocnemu Piotr Dudziński, który wraz ze swoją ekipą ORMED Sklep medyczno - rehabilitacyjny i Gabinet Rehabilitacji pomaga nam szybciej dojść do zdrowia w razie jakichkolwiek urazów. Oprócz tego wspiera nas organizacyjnie jak i finansowo.
Dziękujemy również naszym mniejszym i większym sponsorom, którzy wspierają nas finansowo i niczego w zamian nie oczekują, po prostu wspierają lokalną społeczność:
- Sport Bar Zielonka, za regularną pomoc
- Stalko Autobusy
- firmie PHU Słomski Krzysztof
- firmie Gaz media
- firmie Efekt- sklep budowlany, który znajduję się w Zielonce przy ulicy Mareckiej 55
Dziękujemy również za wsparcie Burmistrzowi naszego miasta- Kamil Michał Iwandowski - Burmistrz Miasta Zielonka
Jeszcze raz: DZIĘ-KU-JE-MY za to, że w tych cięższych czasach bezinteresownie pomagacie i wspieracie młodą i ambitną drużynę. Jest to budujące, że takie osoby jeszcze istnieją na tym świecie- takie osoby, dla których ważne jest wspieranie lokalnej drużyny i społeczności. Bez Was byśmy nie istnieli.