Informację.
Poznaliśmy już naszych rywali w rozgrywkach o mistrzostwo A-klasy w sezonie 2021/2022 i naszego pierwszego rywala. Będzie nim- Wkra Pomiechówek. Mecz zostanie rozegrany 15 sierpnia na naszym stadionie. Godzina nie jest jeszcze uzgodniona, ale postaramy się jak najszybciej ją Wam podać
A już dzisiaj o 20:15 na stadionie przy ulicy Dziennikarskiej zaczynamy nasz okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu i chcemy zakomunikować, że prowadzimy otwarty nabór do naszej drużyny!
Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności i trenować 3x w tygodniu w wyśmienitej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanego sztabu trenerskiego to serdecznie zapraszamy.
Gwarantujemy, że jak przyjdziesz raz, to już zostaniesz z nami na dobre :)
Więcej informacji uzyskasz w wiadomości prywatnej, bądź w bezpośrednim telefonie do Trenera I drużyny, który tez podamy w wiadomości prywatnej.
Serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi!