Remis na zakończenie sezonu!
Dzisiaj o godzinie 15:00 rozegraliśmy spotkanie przeciwko Tłuszczański Ośrodek Futbolu TKS "Bóbr". Obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej, więc dzisiejszy mecz był teoretycznie tym „o pietruszkę”, ale oczywiście chcieliśmy-podobnie jak nasz przeciwnik-wygrać.
Niestety, po raz pierwszy w tym sezonie nie udało nam się strzelić nawet jednej bramki w meczu, a mieliśmy ku temu wiele dogodnych sytuacji: jak na przykład rzut karny.
Cieszy na pewno fakt, iż w całej rundzie wiosennej nie zaznaliśmy smaku porażki notując 11 zwycięstw i 2 remisy (oby to trwało dłużej).
W najbliższym czasie postaramy się podsumować w bardziej szczegółowych statystykach miniony sezon, a teraz czeka nas przerwa do 15 lipca. Ładujemy baterie i postaramy się przygotować jak najlepiej potrafimy do następnego-debiutanckiego sezonu w wyższej klasie rozgrywkowej! Dziękujemy wszystkim za wsparcie!
Bóbr Tłuszcz 0:0 Orły Zielonka
67’ Cezary Kaczorek —> Kamil Melcher